Χίος, Τετάρτη 17 Ιανουαρίου

Βαθμολογίες

Βαθμολογία

ΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΓκολ
1. Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ 123439-3
2. Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ122535-11
3. Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014122322-16
4. Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ122214-9
5. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ121918-14
6. Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ111818-14
7. Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ121623-16
8. Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ121113-21
9. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ121015-35
10. Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ12916-33
11. Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ 11813-31
12. Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ12415-38

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΑποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ6-1
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ2-0
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΑναβλήθηκε
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ0-2
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ7-2
Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ1-1

13η Αγωνιστική

Σάββατο 27/01/18

Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ

(ΔΑΦΝΩΝΑ - 15:00)

Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ - 15:00)

Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

(ΘΥΜΙΑΝΩΝ - 15:00)
Κυριακή 28/01/18

Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ - 12:00)

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ - 15:00)

ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

(ΘΥΜΙΑΝΩΝ - 15:00)

Βαθμολογία

ΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΓκολ
1. Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ102319-7
2. Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ102126-7
3. Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ101926-9
4. ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ91819-7
5. A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ101820-12
6. Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ101523-10
7. Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ91323-17
8. Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ10914-13
9. Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ 1033-60
10. Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ1006-37

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΑποτέλεσμα
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ5-0
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ 3-0
Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ1-0
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ1-1
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ

11η Αγωνιστική

Σάββατο 27/01/18

Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ

(ΣΕΝΤΑ - 15:00)
Κυριακή 28/01/18

Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ

(ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - 12:00)

Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

(ΠΥΡΓΙΟΥ - 15:00)

ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ

(ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - 15:00)
Τετάρτη 31/01/18

Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ - 15:00)

Βαθμολογία

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΕπ-Αμ
1. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ1120887-784
2. ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ1120807-742
3. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ1119853-837
4. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ1118856-802
5. ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ1118776-740
6. ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ1117781-825
7. ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ1117861-821
8. ΟΦΗ1117811-747
9. ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ1215820-916
10. ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ1114788-820
11. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ1114711-780
12. ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ1114736-835
13. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ1113843-881

12η Αγωνιστική

Ημ/νίαΩραΑγώναςΣκορ
14/01/1816:00ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ91-80
14/01/1817:00ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ78-71
14/01/1817:00ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ93-73
14/01/1817:00ΟΦΗ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ76-48
14/01/1817:00ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ82-84
14/01/1817:00ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ84-81

13η Αγωνιστική

Ημ/νίαΩραΑγώναςΣκορ
21/01/1817:00ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ0-0
21/01/1815:00ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ0-0
21/01/1817:00ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ0-0
21/01/1817:00ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ0-0
20/01/1819:30ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΟΦΗ0-0
21/01/1817:00ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ0-0

Βαθμολογία

Α1 Ανδρών
ΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΓκολ
1. Ολυμπιακός 11 33190-61
2. ΝΟ Βουλιαγμένης 12 30121-67
3. Εθνικός Πειραιά 12 2491-91
-. ΝΟ Χίου 12 24110-115
5. Απόλλων Σμύρνης 12 19105-117
6. ΑΝΟ Γλυφάδας 12 18105-103
7. Παλαιό Φάληρο 12 1483-97
8. Πανιώνιος 12 1375-99
9. Υδραϊκός 12 1269-83
10. ΠΑΟΚ 12 1070-98
11. ΝΟ Χανίων 12 985-114
12. ΟΦΗ 11 366-125

12η Αγωνιστική

ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΟΚ
5 -7
Σάβ 13/1
18:00
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
9 -9
Σάβ 13/1
15:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
13 -7
Τετ 10/1
20:30
ΟΦΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
7 -9
Σάβ 13/1
17:00
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
7 -7
Σάβ 13/1
16:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
10 -9
Σάβ 13/1
17:00

13η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΟΚ
-
Σάβ 27/1
18:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
-
Σάβ 27/1
17:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
-
Σάβ 27/1
15:30
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΦΗ
-
Σάβ 27/1
16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
-
Σάβ 27/1
17:00
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
-
Σάβ 27/1
16:00