Χίος, Κυριακή 19 Ιανουαρίου

Αθλητικά

Πόλο

Ποδόσφαιρο

Βαθμολογία

ΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΓκολ
1. Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ112621-6
2. Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ 112532-11
3. Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ112329-9
4. Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ112020-12
5. Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ111919-10
6. Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ111916-11
7. Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ111014-22
8. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ111010-16
9. Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ10915-26
10. Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ1148-38
11. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ11210-33

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΑποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ4-0
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ1-0
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ0-3
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ0-2
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ 2-2

13η Αγωνιστική

Σάββατο 25/01/20

Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

(ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - 15:00)

Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ - 15:30)

Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(ΝΕΝΗΤΩΝ - 15:30)
Κυριακή 26/01/20

Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ - 15:30)

Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

(ΠΥΡΓΙΟΥ - 15:30)

Βαθμολογία

ΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΓκολ
1. Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ102631-3
2. Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ112635-9
3. Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ112227-15
4. Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ101817-10
5. Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ111627-24
6. Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ101521-17
7. Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ111420-15
8. Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ101319-21
9. ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ10814-20
10. Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ 11814-30
11. Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ 1102-63

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΑποτέλεσμα
Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ 3-0 α.α.
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ 5-2
Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ2-2
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ

13η Αγωνιστική

Τετάρτη 22/01/20

Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ

(ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - 16:00)
Σάββατο 25/01/20

Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

(ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - 17:30)
Κυριακή 26/01/20

Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ

(ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ "ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΕ - 12:00)

Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ

(ΘΥΜΙΑΝΩΝ - 15:30)

Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ

(ΣΕΝΤΑ - 15:30)

Ιστιοπλοΐα

Η ιστιοπλοϊκή ομάδα του ΝΟΧ που πήρε μέρος στο Athens International Week 2019 Laser 4.7

Στο Athens International Week 2019 Laser 4.7, το οποίο διεξήχθη  στις εγκαταστάσεις της...

Η αποστολή του ΝΟΧ στο περιφερειακό πρωτάθλημα ιστιοπλοΐας 2019

Πρωταθλητής όμιλος αναδείχθηκε ο Ναυτικός Όμιλος Χίου στο περιφερειακό πρωτάθλημα ιστιοπλοΐας...

Η πίτα του Ναυτικού Ομίλου Χίου

Μετά το τέλος του νικηφόρου αγώνα του Ναυτικού Ομίλου Χίου επί του Ναυτικού Ομίλου Χανίων, το...

Άλλα αθλήματα

Τα αποτελέσματα των εορταστικών τουρνουά σκακιού του Φάρου Βαρβασίου, όπου οι συμμετοχές ανήλθαν...

Το σκακιστικό τουρνουά της Παρασκευής 27/12/2019 θα έχει ώρα έναρξης 5:30 μμ και θα διαρκέσει...

Την Κυριακή 03/11/2019 στην ενοριακή αίθουσα Ι. Ν. Κοιμήσεως Θεοτόκου Καλλιμασιάς...