Χίος, Τετάρτη 8 Απριλίου

Αθλητικά

Πόλο

Βαθμολογία

Α1 Ανδρών
ΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΓκολ
 1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 18 52 310-105
 2. ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 18 47 222-123
 3. ΥΔΡΑΪΚΟΣ 18 41 208-173
 4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 18 40 198-150
 5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 18 26 136-169
 6. ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18 24 144-175
 7. ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 17 24 165-171
 8. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 18 20 150-157
 9. ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ 18 15 158-220
 10. ΠΑΟΚ 17 12 143-180
 11. ΝΟ ΧΙΟΥ 18 9 118-211
 12. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 18 6 132-250

18η Αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
9 -12
Παρ 6/3
21:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
11 -5
Τετ 11/3
20:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΝΟ ΧΙΟΥ
8 -7
Τετ 11/3
14:00
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
17 -11
Τετ 11/3
18:30
ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΟΚ
-
Δευ 30/3
18:30
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
13 -10
Τετ 11/3
19:30

19η Αγωνιστική

ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
ΥΔΡΑΪΚΟΣ
-
Τετ 1/4
20:30
ΠΑΟΚ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
-
Τετ 1/4
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
-
Τετ 1/4
19:30
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
-
Τετ 1/4
16:00
ΝΟ ΧΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
Τετ 1/4
17:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
-
Τετ 1/4
21:00

Ποδόσφαιρο

Βαθμολογία

ΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΓκολ
1. Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ173631-9
2. Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ 163640-12
3. Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ173232-13
4. Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ173131-20
5. Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ163035-16
6. Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ172319-20
7. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ162025-21
8. Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ161822-29
9. Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ161620-32
10. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ16512-44
11. Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ1649-60

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΑποτέλεσμα
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑΑναβλήθηκε
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑΑναβλήθηκε
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝΑναβλήθηκε
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗΑναβλήθηκε
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ Αναβλήθηκε

22η Αγωνιστική

Κυριακή 05/04/20

Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

(ΘΥΜΙΑΝΩΝ - 17:30)

Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

(ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗ - 17:30)

Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ - 17:30)

Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ

(ΔΑΦΝΩΝΑ - 17:30)

Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

(ΝΕΝΗΤΩΝ - 17:30)

Βαθμολογία

ΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΓκολ
1. Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ164447-7
2. Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ163846-16
3. Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ163235-18
4. Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ172825-17
5. Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ162330-27
6. Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ162230-26
7. Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ172026-23
8. Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ162034-34
9. Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ 171524-42
10. ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ171422-33
11. Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ 1602-78

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΑποτέλεσμα
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗΑναβλήθηκε
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝΑναβλήθηκε
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙΑναβλήθηκε
Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣΑναβλήθηκε
Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝΑναβλήθηκε

22η Αγωνιστική

Σάββατο 04/04/20

Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ - 15:00)

ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ

(ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - 15:00)

Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ

(ΘΥΜΙΑΝΩΝ - 15:00)

Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ - 17:30)

Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ

(ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - 17:30)

Ιστιοπλοΐα

3ος ο Κωνσταντίνος Αναδιώτης στα "Καλαμάκεια 2020"

Με ένα μετάλλιο για το Ναυτικό Όμιλο Χίου ολοκληρώθηκε ο αγώνας ιστιοπλοΐας «Καλαμάκεια 2020»,...

Η ιστιοπλοϊκή ομάδα του ΝΟΧ που πήρε μέρος στο Athens International Week 2019 Laser 4.7

Στο Athens International Week 2019 Laser 4.7, το οποίο διεξήχθη  στις εγκαταστάσεις της...

Η αποστολή του ΝΟΧ στο περιφερειακό πρωτάθλημα ιστιοπλοΐας 2019

Πρωταθλητής όμιλος αναδείχθηκε ο Ναυτικός Όμιλος Χίου στο περιφερειακό πρωτάθλημα ιστιοπλοΐας...

Άλλα αθλήματα

Ο Δήμαρχος Χίου Σταμάτης Κάρμαντζης συγχαίρει το Γιάννη Τσαρούχα και...

 Μια δυναμική, εντυπωσιακή, γεμάτη παλμό και αθλητικό πνεύμα, ζωντανή Επίδειξη τεχνικών και...

Η Κορίνα Κουταλιάρη

Οπως ενημέρωσε ο Γιάννης Τσαρούχας από την GHIOS KARATE ACADEMY η αθλήτρια της Σχολής Κορίνα...