Χίος, Σάββατο 19 Οκτωβρίου

Αθλητικά

Πόλο

Ποδόσφαιρο

Βαθμολογία

ΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΓκολ
1. Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ264-2
2. Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ369-3
3. Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ265-1
4. Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ 233-3
5. Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ232-2
6. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ132-1
7. Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ232-4
8. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ212-3
9. Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ210-1
10. Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ100-1
11. Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ300-8

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΑποτέλεσμα
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ - Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ0-6
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ - Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ

4η Αγωνιστική

Σάββατο 26/10/19

ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ - Ε.Φ.Κ ΠΟΣΕΙΔΩΝ

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ - 16:00)
Κυριακή 27/10/19

Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ - Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ

(ΠΥΡΓΙΟΥ - 15:30)

Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ

(ΘΥΜΙΑΝΩΝ - 15:30)

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ - 15:30)

Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ

(ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗ - 15:30)

Βαθμολογία

ΟμάδαΑγώνεςΒαθμοίΓκολ
1. Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ266-2
2. Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ3612-4
3. Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ365-2
4. Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ269-2
5. Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ137-1
6. Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ 232-7
7. Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ235-4
8. Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ201-6
9. ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ201-6
10. Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ203-9
11. Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ 101-9

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΑποτέλεσμα
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ - Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ1-2
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ
Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ - Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ
Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ - Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ

4η Αγωνιστική

Τετάρτη 23/10/19

Π.Α.Σ ΚΙΒΩΤΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ

(ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - 16:00)

Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ - 16:00)
Σάββατο 26/10/19

Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ - Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ

(ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - 11:00)

Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ - Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ

(ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ - 16:00)

Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ - Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ

(ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΙΣΙΔΩΡΙΔΕΙΟ - 16:00)

Ιστιοπλοΐα

Η 3η Classic Dinghies Regatta το σαββατοκύριακο 14 & 15 Σεπτεμβρίου στον όρμο Λω

Η  Π.Ε.Κ.Ε.Β  (ΠΡΟΟ∆ΕΥΤΙΚΗ ΕΚΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΒΡΟΝΤΑ∆ΟΥ) προγραµµατίζει τη διεξαγωγή...

Με μία πολύ όμορφη τελετή απονομής των επάθλων στους νικητές, στην Πλατεία Ναυτοσύνης στις...

Άλλα αθλήματα

Η επικράτηση του Αθλητικού Συλλόγου Εκπαιδευτηρίων Δούκα στο Τοπικό Πρωτάθλημα Αττικής στο...

Για τον αθλητικό πολιτισμό που θα δείξουν οι φίλαθλοι στους...

Χάντμπολ ... Λήμνου
Τρί, 14/04/2015 - 20:52

Στη Μύρινα της Λήμνου θα φιλοξενηθούν από την Παρασκευή έως και την Κυριακή οι αγώνες για τον 5ο...