Χίος, Δευτέρα 13 Ιουλίου

Oι νικητές των μαθητικών αγώνων στίβου

Πέμ, 29/03/2018 - 21:03
Μαθητικοί αγώνες στίβου

Γέμισε φωνές το Δημοτικό Στάδιο Χίου το πρωί της Πέμπτης 29 Μαρτίου 2018, από παιδιά Δημοτικών Σχολείων, που έπαιρναν μέρος στην α’ φάση των αγώνων στίβου, που διοργάνωσε η Ένωση Αθλητικών Σωματείων ΣΕΓΑΣ Χίου – Σάμου με τη Δ/νση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης και την Περιφέρεια Βορείου Αιγαίου και υπό την αιγίδα της Ιεράς Μητρόπολης Χίου. 

 

Από την οργανωτική επιτροπή ανακοινώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:

 

EAΣ ΣΕΓΑΣ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ                                   

            ΝΙΚΗΤΕΣ -ΤΡΙΕΣ Α΄ ΦΑΣΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ Ν. ΧΙΟΥ                            

            ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2017-2018                           

             ΠΕΜΠΤΗ 29/3/2018, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ                          

                                               

Α/Α       ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ        ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΧΟΛΕΙΟ           ΕΠΙΔΟΣΗ

50Μ ΑΓΟΡΙΩΝ Ε-ΣΤ ΤΑΞΕΩΝ                                          

1          ΤΣΙΡΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ     2006     7ο ΧΙΟΥ            7.1

2          ΚΟΥΜΕΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  2006     ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ    7.3

3          ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         2006     ΠΥΡΓΙΟΥ           7.7

            ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ     2007     ΝΕΝΗΤΩΝ         7.7

                                               

1000Μ.ΑΓΟΡΙΩΝ Ε-ΣΤ ΤΑΞΕΩΝ                                      

1          ΠΑΪΔΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    2006     5ο ΧΙΟΥ            3.42.0

2          ΚΟΥΤΑΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ     2007     8ο ΧΙΟΥ            3.44.0

3          ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2007     7ο ΧΙΟΥ            3.46.0

                                               

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ Ε-ΣΤ ΤΑΞΕΩΝ                                               

1          ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      2006     2ο ΧΙΟΥ            4.24

2          ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ       2006     ΘΥΜΙΑΝΩΝ       3.71

3          ΝΤΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ          2006     1ο ΧΙΟΥ            3.57

                                               

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ Ε-ΣΤ                                      

1          ΠΑΠΑΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ       2006     ΛΙΒΑΔΙΩΝ         1.43

2          ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           2006     6ο ΧΙΟΥ            1.20

3          ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ   2006     11ο ΧΙΟΥ          1.15

                                               

ΡΙΨΗ VORTEX  ΑΓΟΡΙΩΝ Ε-ΣΤ΄                                     

1          ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΤΡΟΣ    2006     7ο ΧΙΟΥ            44.37

2          ΑΓΟΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ         2006     ΝΕΝΗΤΩΝ         42.76

3          ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ            2006     8ο ΧΙΟΥ            39.57

                                               

            ΜΗΚΟΣ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΑ ΑΓΟΡΙΩΝ Γ-Δ ΤΑΞΕΩΝ                               

1          ΜΟΥΡΟΥΝΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ    2008     3ο ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.98

2          ΣΟΥΣΑΜΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   2008     1ο ΧΙΟΥ            1.97

3          ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ         2009     ΛΙΒΑΔΙΩΝ         1.96

            ΜΗΚΟΣ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Γ-Δ ΤΑΞΕΩΝ                            

                                               

                                               

            50Μ ΑΓΟΡΙΩΝ ΑμεΑ                              

1          ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΙΔΕΡΗΣ        2005     3ο ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9.3

2          ΠΑΤΕΡΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    2004     ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ        9.9

3          ΚΟΛΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ        2005     ΚΑΜΠΟΥ           10.1

4          ΡΟΤΖΕΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2002     ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ        10.1

5          ΠΑΛΑΒΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ          2007     ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ        10.2

6          ΦΡΑΓΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ      2008     ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ        10.2

7          ΦΥΚΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ       2006     ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ        10.3

                                               

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 5Χ50Μ ΑΓΟΡΙΩΝ Ε-ΣΤ                                    

1          ΠΡΡΟΝΙ ΟΡΕΣΤΗΣ          2006     8ο ΧΙΟΥ            30.7

            ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ            2006                

            ΠΕΡΡΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ       2007                

            ΚΟΥΤΑΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ     2007                

2          ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ    2007     ΛΙΒΑΔΙΩΝ         31.3

            ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  2007                

            ΠΑΠΑΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ       2006                

            ΜΕΝΝΗΣ ΚΟΣΜΑΣ          2006                

2          ΔΑΜΑΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ         2007     2ο ΧΙΟΥ            31.3

            ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  2007                

            ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    2006                

            ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      2006                

                                               

50Μ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Ε-ΣΤ                                        

1          ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ      2006     2ο ΧΙΟΥ            7.3

2          ΤΖΟΥΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ       2006     ΝΕΝΗΤΩΝ         7.4

3          ΜΑΜΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    2006     ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ    7.7

                                               

                                               

1000Μ.KOΡΙΤΣΙΩΝ Ε-ΣΤ ΤΑΞΕΩΝ                                               

1          ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ      2006     2ο ΧΙΟΥ            3.45.0

2          ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΓΙΑΣΕΜΗ    2006     ΘΥΜΙΑΝΩΝ       3.54.0

3          ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΣΤΕΛΛΑ      2006     2ο ΧΙΟΥ            4.02.0

                                               

50Μ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΑμεΑ                                       

1          ΤΣΟΤΑ ΑΝΙΣΑ    2008     ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ        16.1

2          ΤΣΟΤΑ ΤΖΟΑΝΑ 2002     ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ        16.2

                                               

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Ε-ΣΤ ΤΑΞΕΩΝ                                            

1          ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗ ΦΑΝΗ            2006     5ο ΧΙΟΥ            3.52

2          ΚΑΛΑΜΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ       2006     2ο ΧΙΟΥ           

3          ΛΟΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2006     ΚΑΜΠΟΧΩΡΩΝ   3.29

                                               

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Ε-ΣΤ ΤΑΞΕΩΝ                                              

1          ΓΚΟΓΚΟΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ     2007     2ο ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.20

2          ΚΙΟΣΙ ΟΡΝΕΛΑ   2006     ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ     1.10

3          ΞΥΔΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2007     9ο ΧΙΟΥ            1.10

                                               

                                               

ΡΙΨΗ VORTEX  ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Ε-ΣΤ ΤΑΞΕΩΝ                                               

1          ΣΕΪΧΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ           2007     ΚΑΜΠΟΧΩΡΩΝ   32.47

2          ΓΑΝΟΥ ΕΛΕΑΝΝΑ           2006     1ο ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 29.90

3          ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ   2006     ΚΑΜΠΟΥ           26.42

                                               

                                               

ΜΗΚΟΣ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Γ-Δ ΤΑΞΕΩΝ                                        

1          ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     2008     1ο ΧΙΟΥ            2.08

2          ΚΩΣΤΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ   2008     ΛΙΒΑΔΙΩΝ         1.95

            ΚΟΝΤΟΥ ΠΛΟΥΜΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    2008     ΠΥΡΓΙΟΥ           1.84

                                               

                                               

                                               

                                               

                                               

                                               

                                               

                                               

                                               

Σχετικά Άρθρα

Παρ, 10/07/2020 - 17:11

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την πλήρωση θέσεων εκπαιδευτικών των κλάδων

ΠΕ02 (ΦΙΛΟΛΟΓΩΝ), ΠΕ06 (ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ), ΠΕ78 (ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΩΝ), ΠΕ80 (ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ), ΠΕ82 (ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ) με προτεραιότητα στον κλάδο ΠΕ18.31 (ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Ν.), ΠΕ83 (ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ) και ΠΕ90 (ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ Ε.Ν.), στο Ιδιωτικό ΕΠΑΛ «Τσάκος Ελληνικά Εκπαιδευτήρια Ναυτικών Σπουδών - Tsakos Enhanced Education Nautical School (TEENS)», με έναρξη το σχολικό έτος 2020-21.

Υποβολή αιτήσεων έως: 4/8/2020 Πληροφορίες στο τηλέφωνο 22710 85010 και στο www.teenschool.gr